Nisin zgjedhjet për kryetarin e PD-së në Patos, ja kandidatët në garë

Nisin zgjedhjet për kryetarin e PD-së në Patos, ja kandidatët në garë

244
SHPËRNDAJE

Sot mbahen zgjedhjet për kryetar të Degës PD Patos. Votimi do të zhvillohet nga ora 09:00 deri ne orën 17:00 në ambjentin përballë ish-Bashkisë në këtë qytet.

Kandidatët që do të garojnë për kreun e PD-në në Patos janë:

1-Ardian Rama
2-Shezaim Ymeraj.


“Njoftim antarëve të PD Dega Patos

Ditën e diel dt. 17 prill mbahen zgjedhjet për kryetar të Degës PD Patos.

Votimi do të zhvillohet nga ora 09:00 deri në orën 17:00 në ambjentin e grupit rithemelimit përball ish bashkisë.

Kandidatët që do të garojnë për kreun e PD-në në Patos janë:

1-Ardian Rama

2-Shezaim Ymeraj.

Janë të mirëpritur gjithë antarët e PD për të marr pjesë në këtë votim.

Vetëm të bashkuar dhe me Berishën në krye mund ta ndryshojmë këtë qeverisje”, thuhet në njoftim.

S'KA KOMENTE