Nis protesta kundër rritjes së çmimit

Nis protesta kundër rritjes së çmimit

127
SHPËRNDAJE

Ka nisur sot protesta e paralajmëruar ditë më herët kundër rritjes së çmimeve të karburanteve.

Qytetarët janë mbledhur në sheshin “Skënderbej” ku me pankarta në duar shprehin kundërshtimin e tyre kundër rritjes së çmimeve të karburanteve dhe të produkteve të shportës.

Marshimi i protestuyesve ka nisur në sheshin “Skënderbej” për të vijuar më pas drejt kryeministrisë, ku pritet të mbahen fjalime nga qytetarët tëcilët janë shprehur se nuk mund të përballonin më tej këtë rritje të çmimeve.

S'KA KOMENTE