Nis para Kryeministrise ,protesta kundër rritjes së çmimeve

Nis para Kryeministrise ,protesta kundër rritjes së çmimeve

49
SHPËRNDAJE

Ka nisur protesta e paralajmëruar kundër rritjes së çmimeve të hidrokarbureve dhe ushqimeve.

Qytetarë të shumtë janë mbledhur në ambientet e jashtme të kryeministrisë, ku kërkojnë nga maxhoranca marrjen e një pakete masash në ndihmë të qytetarëve për të përballuar rritjen e çmimeve në vend.

Ndërkohë një nga qytetarët ka zgjedhur një mënyrë ndryshe për të protestuar , ndërsa ka një boks me audio ku dëgjohet fjalimi i kryeministrit Edi Rama,

S'KA KOMENTE