Ngjarje e rëndë/Një 42-vjeçar vetëvaret në banesë

Ngjarje e rëndë/Një 42-vjeçar vetëvaret në banesë

1791
SHPËRNDAJE

Policia e Durrësit ka njoftuar një ngjarje të rëndë të ndodhur në qytetin bregdetar, ku një person është gjetur i vetëvraur në banesën e tij.

“Më datë 29.07.2022, në lagjen Nr.1 Durrës, është gjetur, dyshohet i vetëvarur,  në banesë shtetasi E. Gj., 42 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftojnë uniformat Blu.

S'KA KOMENTE