Ngjarje e rende ne Roskovec, 61 vjecari vret me thike bashkjetuesen e...

Ngjarje e rende ne Roskovec, 61 vjecari vret me thike bashkjetuesen e djalit dhe me pas var veten

4813
SHPËRNDAJE

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne mesditen e kesaj te marte ne Vidhishte te Roskovecit. 61 vjecari Xhevair Hoxha ka vrare me thike nusen e djalit Merushe Hazizi dhe me pas ka varur veten ne nje peme pas baneses se tij.

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 12:30, në fshatin Vidhishtë, Roskovec, shtetasi Xh. H., 61 vjeç, dyshohet se në banesë ka vrarë me thikë bashkëjetuesen e djalit, shtetasen M. H., 30 vjeçe dhe më pas ka varur veten në një pemë pas banese.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE