Ngjarje e rende ne Itali, treni perplas 15 vjecarin shqiptar

Ngjarje e rende ne Itali, treni perplas 15 vjecarin shqiptar

1728
SHPËRNDAJE

Një 15-vjeçar me origjinë shqiptarë është përplasur për vdekje nga treen në Breshia, Itali.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, teksa i mituri ishte në tentativë për të kaluar shinat, por nuk ia doli.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbadhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE