Ngjarje e rende ne Fier, gjendet i vdekur ne banesen e tij...

Ngjarje e rende ne Fier, gjendet i vdekur ne banesen e tij 74 vjecari

6980
SHPËRNDAJE

Nje ngjarje e rende ka ndodhur kete mbremje ne Fier. Nje 74 vjecar me inicialet P.Ç eshte gjetur i vdekur ne banesen e tij ne lagjen Liri Gero ne Fier. 74 vjecari jetonte i vetem ne banese ndersa ishte prej vitesh i paralizuar.Kane qene banoret e pallatit qe kane vene re mungesen e tij per dy dite dhe kane njoftuar sherbimin zjarrfikese dhe policine per te hapur deren. Pasi eshte hapur dera me force eshte konstatuar edhe trupi i pa jete i 74 vjecarit. Ende nuk ka nje njoftim zyrtar nga policia per shkaqet e vdekjes se 74 vjecarit por burimet bejne me dije se dyshohet se i moshuarit ka nderruar jete per shkaqe natyrale

S'KA KOMENTE