Ngjarje e rëndë /35-vjeçari ne Tirane,pret damarët dhe ndërron jetë në banesë

Ngjarje e rëndë /35-vjeçari ne Tirane,pret damarët dhe ndërron jetë në banesë

2020
SHPËRNDAJE

Nje ngjarjd e tende ka ndodhur kete mbremje ne kryeqytet.Më datë 07.08.2022, rreth orës 20:25, në rrugën “Myslym Shyri”, në banesë, shtetasi S. C., 35 vjeç dyshohet se ka prerë damarët e duarve dhe për pasojë ka ndërruar jetë.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE