Ne kerkim 38 vjecari nga Fieri, ne piken e karburantit ku punonte...

Ne kerkim 38 vjecari nga Fieri, ne piken e karburantit ku punonte vodhi xhiron ditore

4524
SHPËRNDAJE

Nga struktura e Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fieru referuan materialet në Prokurori dhe u shpall në kërkim shtetasi H. K., 38 vjeç, banues në Fier, pasi, duke qënë i punësuar në pikën e karburantit në administrim të shtetasit A. P., ka marrë lekët e xhiros ditore dhe është larguar. Po punohet për kapjen e 38-vjeçarit.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE