Ndodh ne Fier, gruaja e moshuar i shkon ne shtepi ish bashkeshortit...

Ndodh ne Fier, gruaja e moshuar i shkon ne shtepi ish bashkeshortit qe ishte me urdher mbrojtje, procedohet nga policia

4621
SHPËRNDAJE

Nuk kane fund problemet mes bashkeshorteve ne Rrethin Fier. Peoblemet mes cifteve nuk i ndesh vetem ne cifte te rinje por edhe ne te moshuar.

Nje 69 vjecare nga Patosi e cila ishte ndare nga bashkeshorti i cili kishte marre dhe urdher mbrojtje pasi kishte kercenime eshte proceduar penalisht nga policia Fier. Shtetesja 69 vjecare H. L., ne Patos pasi ka shkuar në banesën e ish bashkëshortit të saj, i cili ishte i pajisur me urdhër mbrojtje ndersa ky veprim i saj ka bere qe burri te njoftonte policine

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE