Ndërron jete 32 vjecari, kishte marre mjekim nga dhimbja e dhemballes

Ndërron jete 32 vjecari, kishte marre mjekim nga dhimbja e dhemballes

815
SHPËRNDAJE

Një 32-vjeçar nga Kagjinasi i Kolonjës ka ndëruar jetë gjatë rrugës për në

Burime bëjne me dije se shtetasi Genti Isai, ka patur shqetësime paraditen e sotme për dhimbje dhëmballe, ndërsa ka shkuar tek stomatologu dhe ka marrë recetën e qetësuesve.

Pas marrjes së mjekimeve në farmaci, ai është rikthyer në banesë. Pak orë më vonë, 32 vjeçari nuk është ndjerë mirë në banesë, dhe ka qënë babai i tij që ka lajmëruar ambulancën.

Gjatë transportimit për në spital, fatkeqësisht i riu ka ndërruar jetë.  Pritet të kryhet autopsia e viktimës për të zbuluar shkaqet e vdekjes.

S'KA KOMENTE