Motori përplaset me shtyllën,ndërron jetë polici 40-vjeçar

Motori përplaset me shtyllën,ndërron jetë polici 40-vjeçar

6733
SHPËRNDAJE

Një tjetër aksident i rëndë në vend. Mesohet se një motor, ka dalë nga rruga në aksin Lezhë-Shënkoll dhe si pasojë është përplasur me shtyllën. 

Kësisoj, për fat të keq ka ndërruar jetë një 40-vjeçar, me detyrë polic në burgun e Shënkollit. Policia ndërkohë është nisur drejt vendngjarjes për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e aksidentit

Kujtojmë se ky është aksidenti i dytë me vdekje për këtë të diel, pasi pak orë më parë, në Divjakë ndërroi jetë një 31-vjeçar, i cili si pasojë e shpejtësisë përfundoi me makinë në kanal.

S'KA KOMENTE