Momente tensioni nga protesta në Tiranë, ndërhyjnë ‘Shqiponjat’ dhe FNSH, shoqërohen disa...

Momente tensioni nga protesta në Tiranë, ndërhyjnë ‘Shqiponjat’ dhe FNSH, shoqërohen disa qytetarë

37
SHPËRNDAJE

Momente tensioni në Tiranë në fund të rrugës Myslym Shyri.

FNSH dhe Shqiponjat kanë ndërhyrë për të shpërndarë protestuesit ndërsa disa qytetarë janë shoqëruar nga efektivët.Protestuesit më herët kanë bllokuar rrugën pranë ish-bllokut ndërsa ishin sërish efektivët ata që ndërhynë duke i zhvendosur.

Protestuesit të cilët kanë bllokuar edhe qarkullimin e automjeteve shprehen se nuk do të largohen, por do të vijonë të protestojnë.

S'KA KOMENTE