Makina perplaset me trafik ndaresen ,vdesin dy pasagjeret, plagoset shoferi 26-vjeçar

Makina perplaset me trafik ndaresen ,vdesin dy pasagjeret, plagoset shoferi 26-vjeçar

2330
SHPËRNDAJE

Durrës/Informacion paraprak 

Në orët e para të mëngjesit në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi A. T., 26 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti është përplasur me trafik ndarësen. 

Si pasojë e përplasjes kanë humbur jetën dy pasagjeret shtetasia S. Gj., 26 vjeçe dhe pasagjerja tjetër ende e paidentifikuar që ndodheshin në automjet.

Ndërsa shtetasi A. T, është transportuar në spital në gjëndje të rëndë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e shtetases tjetër që humbi jetën.

S'KA KOMENTE