Makina perplas per vdekje nje kembesor

Makina perplas per vdekje nje kembesor

1395
SHPËRNDAJE

Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në hyrje të qytetit të Lezhës, ku një makinë ka përplasur një këmbësor te moshes rreth 45 vjec

Mesohet se goditja ka qenë e fortë dhe këmbësori ka humbur jetën teksa po transportohej për në spital.

Policia ndodhet në vendngjarje duke hetuar rrethanat e aksidentit.

S'KA KOMENTE