Makina perplas motorin , humb jeten 29 vjecari

Makina perplas motorin , humb jeten 29 vjecari

1444
SHPËRNDAJE

Divjakë
Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:00, në fshatin Këmishtaj, shtetasi A. D., 29 vjeç, banues në Divjakë, duke drejtuar automjetin tip “Audi” është përplasur me motomjetin tip “Yamaha” me drejtues shtetasin K. Xh., 29 vjeç, dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i motomjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE