Makina përplas këmbësorin, humb jetën 60-vjeçari

Makina përplas këmbësorin, humb jetën 60-vjeçari

449
SHPËRNDAJE

Një aksident është raportuar në lagjen 14, te mbikalimi i këmbësoreve në Shkozet.

Bëhet me dije se 60-vjeçari Ylli Hoxha nuk i ka mbijetuar plagëve të marra dhe ka humbur jetën. Sakaq grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të këtij aksidenti.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 09:00, në lagjen nr.14, te mbikalimi i këmbësoreve, një automjet me drejtuese shtetasen A. B., 44 vjeçe, ka përplasur shtetasin Y. H., rreth 60 vjeç (këmbësor).

Si pasojë e aksidentit, 60-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të këtij aksidenti.

S'KA KOMENTE