Makina përplas dy fëmijë në Vlorë, largohet nga vendngjarja

Makina përplas dy fëmijë në Vlorë, largohet nga vendngjarja

223
SHPËRNDAJE

Policia ka shpallur në kërkim e shtetasit E. H., 51 vjeç, pasi duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar dy shtetas të mitur, 15 dhe 17 vjeç, dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Dy shtetasit e mitur, pasi kanë marrë ndihmën mjekësore, janë larguar në banesë.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE