Makina perplas 54 vjecarin ne Topoje, Fier, shoferi ne kerkim nga policia

Makina perplas 54 vjecarin ne Topoje, Fier, shoferi ne kerkim nga policia

3211
SHPËRNDAJE

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier referuan materialet në Prokurori pasi ditën e djeshme, në Topojë, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar shtetasin G. P., 54 vjeç, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën, dhe është larguar nga vendngjarja. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të automjetit.Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE