Makina në Vlorë shkrumbohet nga flakët gjatë natës 

Makina në Vlorë shkrumbohet nga flakët gjatë natës 

74
SHPËRNDAJE

Njoftimi i Plotë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 27.09.2022, rreth orës 02:30, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr në një automjet të parkuar, tip “Ford” në pronësi të shtetasit L. K., banues në Vlorë, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

S'KA KOMENTE