Makina bie në kanal në Fier-Lushnje

Makina bie në kanal në Fier-Lushnje

5261
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Fier-Lushnje.Një automjet ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë në një kanal.Fatmirësisht, ka shpetuar pa demtime drejtuesi i mjetit.

S'KA KOMENTE