Luan Baçi deklarate nga Patosi: Platformat përçarëse do të dështojnë

Luan Baçi deklarate nga Patosi: Platformat përçarëse do të dështojnë

138
SHPËRNDAJE

Luan Baçi deputeti demokrat që po ndjek nga afër procesin e zgjedhjes në PD në qarkun e Fierit tha se ka një fluks votuesish edhe në Patos ku gjatë ditës së sotme do të zgjidhet kreu demokrat i degës.

Ai në praninë e dy kandidatëve të PD për këtë degë komentoi edhe platformën e publikuar në media nga Alibeaj duke shtuar se ajo ka një falsitet dhe ata që merren me këto lloj platformash po mundohen që të përçajnë bazën e PD.

Por po të shikojmë sot ata nuk do të arrijnë të përcajnë bazen pasi siç duke edhe sot demokratët  janë të gjithë bashkë për këto zgjedhje. “Të gjithë pranuara dhe me gjithëpërfshirje”, tha deputeti i PD.

S'KA KOMENTE