Lekundje termeti ne Jug te Shqiperise

Lekundje termeti ne Jug te Shqiperise

626
SHPËRNDAJE

Lekundje termeti jane ndjere ne jug te vendit.Lëkundjet e tërmetit anë regjistruar në qarkun e Gjirokastrës me nje magnitude prej 3,7 te shkalles richter dhe thellesi 15 km.Nga lëkundjet e tërmeti nuk raportohet për dëme materiale.

S'KA KOMENTE