Ku ka shkuar Kryeministri Rama këtë fundjavë, poston foton me familjen

Ku ka shkuar Kryeministri Rama këtë fundjavë, poston foton me familjen

113
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë të shtunë ta kalojë me familjen e tij. Ai ka vendosur që të largohet për pak çaste nga zhurma e kryeqytetit, duke zgjedhur periferinë.

Rama nuk ka nguruar të ndajë edhe një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet me të birin Zahon dhe bashkëshorten Lindën. E gjithë familja kanë vendosur një kapele prej kashte në kokë, teksa presin drekën në një restorant në Linzë.

“Pamja është yll”, ka shkruar ndër të tjera krahas fotos Rama.

S'KA KOMENTE