Krim në familje, 42-vjeçari godet me thikë gruan dhe më pas veten

Krim në familje, 42-vjeçari godet me thikë gruan dhe më pas veten

905
SHPËRNDAJE

Krim në familje në Tepelenë.

NJOFTIMI
Rreth orës 09:40, në lagjen “Selam Musai”, Tepelenë, dyshohet se pas një konflikti të çastit, në banesë, shtetasi L. N., 42 vjeç, ka goditur me mjet prerës (thikë), bashkëshorten e tij, shtetasen F. N., 40 vjeçe, dhe më pas është vetëdëmtuar me mjet prerës. 

Të dy këta shtetas janë transportuar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve. 

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave ngjarjes.

S'KA KOMENTE