Krim i rende ne Roskovec,vjehrra e viktimës:Burri im e vrau në kuzhinë

Krim i rende ne Roskovec,vjehrra e viktimës:Burri im e vrau në kuzhinë

2521
SHPËRNDAJE

Qerime Hoxha, gruaja e 61 vjeçarit Xhevahir Hoxha që kreu vrasjen makabër të nuses së tij 30 vjeçare. Ajo tha se vrasja kishte ndodhur në kuzhinë dhe më pas 61 vjeçari nëkishte dalë nga shtëpia pa folur fare derisa më pas u gjet i vetëvarur në pemë. 

Ndër të tjera, ajo zbuloi se viktima i thoshte shpesh 61 vjeçarit se nuk kishte vend në shtëpi edhe pse vetëm 1 muaj jetonte në shtëpi. 

“Nusja i thoshte burrit tim që nuk ke shtëpi këtu. Vrasja ka ndodhur në kuzhinë, unë nuk isha aty. Burri im e vrau nusen më thikë, mua nuk më foli fare. Nuk më tregoi gjë fare vetëm iku”-tha ndër të tjera Qerime Hoxha. 

S'KA KOMENTE