Kercenoi inspektorin e mjedisit ne Fier,ndiqet penalisht 54 vjecari

Kercenoi inspektorin e mjedisit ne Fier,ndiqet penalisht 54 vjecari

641
SHPËRNDAJE

DVP Fier

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin A. Gj., 54 vjeç, banues në Divjakë, pasi ka kanosur për shkak të detyrës shtetasin G. Sh., 44 vjeç, me detyrë Inspektor në Agjensinë Rajonale të Mjedisit Fier.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE