Kamioni përplas për vdekje shqiptarin në Itali

Kamioni përplas për vdekje shqiptarin në Itali

3943
SHPËRNDAJE

Një 79-vjeçar ndodhet në rrezik për jetën në Itali, pasi u përplas nga një kamion mbeturinash.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Brescia, mëngjesin e të hënës teksa i moshuari shqiptar po kalonte rrugën. Kamioni i mbeturinave ka qenë me shpejtësi të ulët, por sërish përplasja ka qenë e rëndë pasi shqiptari është plasur në asfalt dhe ka goditur keq kokën.

Deri më tani, nuk është bërë i ditur identiteti i shqiptarit.

S'KA KOMENTE