Ishte duke pirë kafe, i riu ekzekutohet me armë në lokal

Ishte duke pirë kafe, i riu ekzekutohet me armë në lokal

3053
SHPËRNDAJE

Një person ka mbetur i vrarë pas të shtënave me armë zjarr të raportuara këtë të del në Shkodër.Viktima është një djalë i ri. Autoret kanë qene me motoçiklete dhe jane futur ne nje rrugice dytesore duke u larguar me shpejtesi ne drejtim te paditur.ndaj Erjo Xhenjos është qëlluar me breshëri plumbash.Ndërkohë në vendin e ngjarjes janë gjetur të paktën 30 plumba. Ngjarja ndodhi në bulevardin ‘Bujar Bishanaku’.

Në momentin që ka ndodhur vrasja i riu ishte brenda lokalit.

Sakaq uniformat blu kanë rrethuar zonën, po ashtu edhe Drejtori i Policisë Shkodër, ndodhet në vendin e ngjarjes për të bërë verifikimet kryesore.

Po shihen të gjitha mundësitë, nga kamerat dhe dëshmitarët për të identifikuar autorin.

S'KA KOMENTE