Ish-zyrtarja e lartë e kryeministrisë shfaq probleme shëndetësore,shtrohet në spital

Ish-zyrtarja e lartë e kryeministrisë shfaq probleme shëndetësore,shtrohet në spital

33
SHPËRNDAJE

Ish-zyrtarja e lartë e kryeministrisë, Alda Klosi, e arrestuar mbrëmjen e së premtes, është shtruar në spital.

Burime bëjnë me dije se Klosi ka shfaqur probleme shëndetësore në paraburgim, dhe më pas është transportuar në spital.

Sakaq, ditën e nesërme pritet që ish-zyrtarja e akuzuar pastrim parash dhe deklarata të rreme, të dalë para Gjykatës.

S'KA KOMENTE