Ish-kryebashkiaku i Mallakastres ashperson qendrimin ndaj Bashes

Ish-kryebashkiaku i Mallakastres ashperson qendrimin ndaj Bashes

341
SHPËRNDAJE

Ish kreu i PD Lulzim Basha ka zhvilluar sot ne Berat një takim me ish kryetar degësh te PD për jugun Por në këtë takim ish kreu i Bashkise Mallakaster dhe ish drejtues i PD Fier ,Agron Kapllanaj e ka kundërshtuar me tone të ashpra dhe duke i kujtuar dështimet gjatë kohës kur drejtonte Partinë Demokratike.

Fjala e Agron Kapllanaj drejtuar Baeshes:

“A e kuptoni se jeni një kryetar i dështuar në të gjithë betejat politike për 9 vjet. Përse merrni pjesë në këto takime dhe i jepni kosto demokratëve kur vetë jeni tërhequr, nëse keni plan për tu rikthyer atëherë ne nuk jemi me ju!”- tha Kapllanaj.

S'KA KOMENTE