Incident gjatë fjalës së Alibeajt, “klithma” dhe te bertitura brenda selisë së...

Incident gjatë fjalës së Alibeajt, “klithma” dhe te bertitura brenda selisë së PD

149
SHPËRNDAJE

Një incident ka ndodhur brenda selisë së PD gjatë momentit që kryetari i komanduar i PD, Enkelejd Alibeaj ka mbajtur fjalimin para mediave pas takimit me ish kryeministrin Berisha. Vizitën e këtyre të fundit, Alibeaj e quajti si diçka të paplanifikuar. Gjatë kohës që Alibeaj po mbante fjalimin e tij, një prej grave të pranishme ka shpërthyer në të bërtitura me zë të lartë. 

S'KA KOMENTE