Identifikohen dy shqiptarët që u vranë në Greqi

Identifikohen dy shqiptarët që u vranë në Greqi

3843
SHPËRNDAJE

Dy shqiptarë u vranë mbrëmjen e djeshme në një lokal në Greqi.

Janë identifikuar emrat e viktimave, bëhet fjalë për Kreshnik Çerçizaj 41 –vjeç i cili mori një plumb në kokë dhe Armando Ogranja është 44-vjeçari që mori dy plumba një në gjoks dhe një në bark.

Ndërkohë sipas mediave greke, autori dyshohet të jetë një vrarës profesionist.

S'KA KOMENTE