I vuri flaken barerave ne token e tij,digjet vet i moshuari ne...

I vuri flaken barerave ne token e tij,digjet vet i moshuari ne Divjake

447
SHPËRNDAJE

Divjakë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:55, në fshatin Goriçaj, Divjakë, shtetasi M. N., 68 vjeç, dyshohet se duke djegur barërat në tokën e tij, për shkak të përhapjes së flakëve është djegur vetë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE