I vendoset tritol nje banese, vetem deme materiale

I vendoset tritol nje banese, vetem deme materiale

165
SHPËRNDAJE

Informacion paraprak

Më datë 22.01.2023, rreth orës 00:05, në rrugën “Ndoc Martini”, në verandën e banesës së shtetasit D. C., 34 vjeç, dyshohet se është hedhur një sasi e vogël lënde plasëse duke shkaktuar dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit.

S'KA KOMENTE