I riu shqiptar merr zvarrë me motor greken, dy ditë para dasmës...

I riu shqiptar merr zvarrë me motor greken, dy ditë para dasmës së saj.

343
SHPËRNDAJE

Një tragjedi ka ndodhur në Selanik, ku një 27-vjeçare me profesion edukatore ka humbur jetën në një aksident, dy ditë para dasmës së saj.

Siç raporton thestival.gr, mbrëmjen e së enjtes së kaluar dhe teksa e reja po kthehej nga festa e beqarisë e dasmës, e cila ishte caktuar për të shtunë, më 27 gusht, një motor që drejtohej nga një i ri shqiptar e ka tërhequr zvarrë dhe pas përplasjes u largua nga vendi i ngjarjes. 

20-vjeçari u arrestua pak kohë më vonë. 

S'KA KOMENTE