Humb jeten 50 vjecari nga Roskoveci ,mjeti bujqesor qe udhetonte bie ne...

Humb jeten 50 vjecari nga Roskoveci ,mjeti bujqesor qe udhetonte bie ne rezervuarin me uje

2008
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:00, në vendin e quajtur “Vaskat e peshkut” Roskovec, shtetasi Y. P., rreth 50 vjeç, duke drejtuar mjetin tip motorrkorrëse, është përmbysur në një nga vaskat e peshkut dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE