Hidhet nga pallati ,humb jeten 49 vjecari

Hidhet nga pallati ,humb jeten 49 vjecari

486
SHPËRNDAJE

Një 49-vjeçar i ka dhënë fund jetës në Tiranë, duke u hedhur nga pallati ku jetonte. 

Policia njofton zyrtarisht se në datë 24.03.2022, në rrugën “Fitnete Rexha”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte, shtetasi Sh. L., 49 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE