Gruaja dhunon burrin ne Divjake, arrestohet nga policia

Gruaja dhunon burrin ne Divjake, arrestohet nga policia

244
SHPËRNDAJE

Dhuna në familje prek edhe burrat dhe një rast i tillë ka ndodhur në Divjakë, ku viktimë ka qenë një bashkëshort. 

Sipas burimeve zyrtare, Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë arrestuan në flagrancë shtetasen E. Z. (L)., 54 vjeçe, banuese në Ferras, Divjakë, pasi ka kanosur për jetën dhe ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj. Mësohet se gruaja e ka dhunuar dhe i ka vendosur duart në fyt bashkëshortit. 

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE