Grindet me prindërit, hidhet nga ballkoni e reja në Vlorë

Grindet me prindërit, hidhet nga ballkoni e reja në Vlorë

805
SHPËRNDAJE

Rreth orëve të para të mëngjesit, pas një konflikti në familje me prindërit është vetëhedhur nga ballkoni i banesës një vajzë e re.

E reja banonte në një pallat tetë katësh në zonën e Ujit të Ftohtë.

Është dërguar me urgjencë në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

E reja mësohet se ka thyer të dyja këmbët si dhe ka fraktura në trup dhe krah.

S'KA KOMENTE