Greqi:Biznesmeni gjendet i pajetë brenda dyqanit të tij

Greqi:Biznesmeni gjendet i pajetë brenda dyqanit të tij

1964
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në ishullin e Kretës në Greqi.

Një biznesmen 39-vjeçar është gjetur i pajetë brenda dyqanit të tij. Hulumtimet e para tregojnë se 39-vjeçari mund të jetë vetëvarur.

Trupi i pajetë i viktimës u gjet nga vëllai i tij mëngjesin e sotëm, i cili mes panikut dhe shokut telefonoi menjëherë policinë.Autoritetet përkatëse po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

S'KA KOMENTE