Greqi-Burri masakron gruan me thike,fqinjët i shpëtojnë jetën

Greqi-Burri masakron gruan me thike,fqinjët i shpëtojnë jetën

170
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kretë, ku një 36-vjeçare është plagosur rëndë me thikë nga partneri i saj

Më pas autori ka tentuar të vrasë veten, por ka përfunduar me plagë të lehta në bark, ndërsa e shoqja është duke luftuar me jetën.

Mediat greke shkruajnë se e reja ka marrë plagë në shpinë, gjoks dhe gjymtyrë të sipërm.Kanë qenë fqinjët ata që kanë njoftuar në kohë policinë dhe ambulancën, duke ndihmuar që gruaja të transportohet në kohë në spital.

S'KA KOMENTE