Greqi: Aksident me pesë të plagosur në hyrje të qytetit

Greqi: Aksident me pesë të plagosur në hyrje të qytetit

3782
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur ne mbrëmjen e sotme në Greqi. Për pasojë pesë persona kanë mbetur të plagosur.

Një mjet bujqësor është përplasur me një semafor dhe më pas me një automjet tjetër në hyrje të qytetit të Lamisë.

Ndërkohë autoritetet kanë ndërhyrë për të shpëtuar qytetarët e bllokuar në automjet. Fatmirësisht të plagosurit kanë marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën

S'KA KOMENTE