Goditi Berishen me grusht,shoqërohet nga policia autori

Goditi Berishen me grusht,shoqërohet nga policia autori

973
SHPËRNDAJE

Personi që shihni është agresori që sulmoi me gusht kryetarin e PD-së, Sali Berisha, i cili po marshonte drejt protestës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.Personi në fjalë goditi rrufeshëm Berishën, duke e gjakosur afër syrin dhe duke e rrëzuar. 

Ndërkohë, që agresori u neutralizua nga truproja dhe u gjakos në fytyrë.Mesohet se autori qe goditi Berishen me grusht eshte shtetasi Gerti Shehu, nga Tepelena dhe banues ne Tirane.

S'KA KOMENTE