Gjykata le ne burg ish-zyrtaren e Kryeministrise ,Alda Klosi

Gjykata le ne burg ish-zyrtaren e Kryeministrise ,Alda Klosi

33
SHPËRNDAJE

Ish-zyrtarja e Kryeministrisë, Alda Klosi është lënë në arrest me burg. Aktualisht Klosi ndodhet në spital, pas problemeve shëndetësore që shfaqi pas arrestimit ditën e premte, ndërsa masa e sigurisë iu dha në gjykatë.

Më herët në ambientet e QSUT-së u paraqit dhe avokati i zonjës Klosi, Ilirjan Muho si dhe gjyqtari Arben Micko dhe prokurorja e çështjes, për procedurat e ndjekura në këto raste.

S'KA KOMENTE