Gjendet trupi i pa jete i nje shtetasi te paidentifikuar në pyllin...

Gjendet trupi i pa jete i nje shtetasi te paidentifikuar në pyllin e Divjakës

796
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Divjakë. Sipas burimeve një person rreth 40 vjeç është gjetur i vdekur në një pyll anës rrugës.

Viktima që nuk ështe identifikuar ende është gjetur nga një turist skocez qe ka njoftuar policinë.

Viktima dyshohet se ka qenë duke ecur me biçikletë dhe është përplasur dhe ka gjetur vdekjen. 

Ekspertet dhe policia janë në vendngjarje për të mundësuar zbardhjen e kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE