Gjendet pa jete ne banesen ne Fier 86 vjecari

Gjendet pa jete ne banesen ne Fier 86 vjecari

5037
SHPËRNDAJE

Më datë 05.06.2022 u referuan materialet në Prokurori për vlerësim, pasi në lagjen “8 Shkurti”, Fier, është gjetur i pajetë shtetasi L. P., 86 vjeç, banues në Fier. Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk vërehen shënja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.

S'KA KOMENTE