Gjendet nje valixhe ne qender te Fierit,per cfare dyshon policia?!Rrethon vendin.

Gjendet nje valixhe ne qender te Fierit,per cfare dyshon policia?!Rrethon vendin.

2053
SHPËRNDAJE

Nje valixhe eshte gjetur e braktisur ne qender te Fierit. Kaq ka mjaftuar dhe policia pasi ka marre njoftim per nje valixhe te dyshimte ka rrethuar trotuarin duke ndaluar kureshtjen e qytetareve qe jane afruar per te pare cfare ka ndoddhur. Policia ka njoftuar ekspertet dhe xhenieret per te zbardhur se cfar ndodhet brenda valixhes. Policia ka nisur te shikoje pamjet edhe tw kamerat e sigurise te bizneseve prane per te pare se kush e ka lene valixhen. Policia pasi ka pare kamerat e sigurise ka shtuar edhe perimetrin e sigurise

S'KA KOMENTE