Gjendet një trup i pajetë në Fier

Gjendet një trup i pajetë në Fier

5923
SHPËRNDAJE

Një trup i pajetë është gjetur i pajetë në Fier, në lagjen “Kastriot”.

Trupi i përket një personi të seksit mashkull

Trupi eshte i dekompozuar dhe mund të kete me shume se dy tre jave ne kete vend.Viktima eshte identifikuar nga familjaret. Ai eshte 42 vjecari J. Prifti.

Njoftimi i dates kur eshte bere denoncimi nga familjaret

Në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë kallëzim shtetasja S. P., 32 vjeçe, banuese në Fier, se bashkëshorti i saj, shtetasi J. P., 42 vjeç, është larguar nga banesa në datë 26.03.2022 dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e 42-vjeçarit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE