Gjendet një person i mbytur prane portit te Vlores

Gjendet një person i mbytur prane portit te Vlores

558
SHPËRNDAJE

Një person,është mbytur në portin e Vlorës.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij incidenti tragjik.

Viktima është pikasur nga të pranishmit në det, ndërkohë që pritet grupi hetimor për të bërë më pas ekspertizën e trupit.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 09.06.2022, rreth orës 14:00, në afërsi të molit, shërbimet e Kapitenerisë së Policisë Kufitare kanë evidentuar trupin e pajetë të shtetasit M. M., 74 vjeç, banues në lagjen “29 Nëntori”, Vlorë, i cili dyshohet se është mbytur në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

S'KA KOMENTE